Úspěch reklamy nezávisí jen na jejím správném nastavení.


Správně připravená reklamní kreativa je základním kamenem úspěchu vaší kampaně.


Pokud své cílové skupině ukážete sdělení, které ji nebude zajímat, díru do světa neuděláte, ať utratíte kolik chcete.


Co se v tomto kurzu naučíte?

Jak chystat reklamy v souladu s pravidly

Projdeme spolu všechna pravidla reklamní platformy Facebooku a Instagramu, řekneme si, na co si dávat pozor a co dělat, pokud bude vaše reklama neschválená.

Jak psát texty a tvořit grafiku

Odnesete si spoustu tipů a best practices, jak chystat reklamní příspěvky a na co nezapomenout. Dozvíte se také, jak komunikovat k lidem v různých částech nákupního procesu, a dáme vám i tipy na nástroje, které vám tvorbu kreativy usnadní.

Jaké nabízí Facebook a Instagram formáty

Podíváme se spolu na nejrůznější formáty kreativy a ukážeme si, jak je vytvořit. Zjistíte například, co je to Instant Experience, pobavíme se o Sbírkách a dalších.

Pro koho je kurz vhodný?

Tento Více než kurz je pro vás to pravé, pokud:

☑ jste reklamu ještě nikdy netvořili,

☑ používáte pořád dokola ty samé formáty a chcete své reklamy nějak oživit,

☑ nejste marketér nebo copywriter, ale chcete mít skvěle fungující reklamy.


V případě, že jste profesionální kopík a tvorbu textů a bannerů už máte v malíčku, mrkněte radši na jiné Více než kurzy v naší nabídce. Tenhle kurz by pro vás byl asi moc začátečnický.

Kolik kurz stojí?


Kurz pro vás právě připravujeme.

Proto si ho teď můžete koupit za zaváděcí cenu 1 089 Kč včetně DPH.

Poté, co kurz spustíme, stoupne jeho cena na 1 452 Kč včetně DPH.


Zvolte si variantu

900 Kč

ČASOVĚ OMEZENÁ SLEVA!

Kurz v předprodeji před jeho spuštěním.

Po spuštění stoupne cena na konečných 1 452 Kč.

(Ceny jsou včetně DPH)

1 900 Kč

ČASOVĚ OMEZENÁ SLEVA!

Kurz + 1 hodina online konzultace s autorkou kurzu

Ke kurzu kupujete navíc možnost 1 hodiny konzultace s Klárou Mouchovou.

Konzultace probíhají přes Google Hangouts Meet či podobnou službu.

Konzultaci si můžete vybrat ještě před spuštěním kurzu nebo až po jeho absolvování – je to na vás.

Konzultace se obsahem musí týkat marketingu na sociálních sítích, nemusí ale být omezena pouze na téma tohoto zakoupeného kurzu.

Termín konzultace si můžete domluvit na [email protected]


Po spuštění kurzu stoupne cena této varianty na konečných 2 662 Kč.

(Ceny jsou včetně DPH)

Kurzem vás provede Klára Mouchová.

Klára se marketingu na sociálních sítích věnuje už od roku 2013. Můžete ji znát třeba z blogu Jak na socky, kde v roce 2018 publikovala každý den 1 tip, jak na správu sociálních sítí. V témže roce také založila Více než agenturu.

Od roku 2016 také často školí malé i velké firmy a podnikatele, jak používat sociální sítě efektivně. Školila už pro firmy a značky jako jsou například Albert Česká republika, Lidl, Mary Kay, Multisport, Národní muzeum, SAZKAmobil či Unipetrol. Vyučuje také na vysokých školách VŠEM a Newton College. A teď? Teď svá školení přesouvá i do online kurzů!

Proč právě Více než kurzy?

Naše kurzy jsou víc než jen obyčejné online kurzy! Jsou to kurzy s příběhem!

(pardon, nemohli jsme si pomoct...)


Kurz je váš. Napořád.

Jakmile si jednou kurz koupíte, je už váš – včetně všech budoucích aktualizací.


Žádný bullsh*t a přehnané self promo

Více než kurzy jsou praktické a jdou rovnou k věci. Bez nudné teorie, zbytečného tlachání a honění ega přednášejícího. Slibujeme!


Spousta informací, ať už jste začátečník nebo pokročilý

Nechce se vám platit za drahá školení, protože si nejste jistí, zda odpovídají vaší odbornosti? Naše online kurzy jdou více do hloubky než „offline“ školení, takže si určitě vyberete, a dostanete spoustu materiálů ke stažení navíc.
Často kladené dotazy

Kdy kurz začíná?

Tento kurz pro vás momentálně připravujeme a je v předprodeji. Jakmile ale zveřejníme všechny lekce, celý obsah kurzu vám bude dostupný už napořád, takže se můžete učit svým tempem a budete se moci k lekcím kdykoliv vracet, jak budete potřebovat. Kromě toho obsah kurzů pravidelně upravujeme, aby odrážel aktuální stav nástrojů a funkcí – takže se můžete kdykoliv podívat na tu část kurzu, která byla aktualizována, a budete vždycky v obraze.
Jak dlouho budu mít kurz dostupný?

Kurz je váš od okamžiku jeho spuštění už navždycky! Můžete se tak k lekcím vracet, kdykoliv budete potřebovat. Jakmile bude kurz aktualizován o nové informace nebo přizpůsoben novému vzhledu a funkcím daného nástroje, nemusíte si tedy kurz kupovat znovu.
Potřebuju pro účast v kurzu nějaké vybavení?

Naše Více než kurzy můžete sledovat na počítači, tabletu i telefonu a to buď z prohlížeče, nebo z mobilní aplikace. Jediné, co potřebujete, je internetové připojení. Probírá-li kurz nějaký konkrétní nástroj, vždy je součástí kurzu také lekce věnující se založení daného nástroje.
Jak fungují konzultace, které si s kurzem mohu koupit?

S některými kurzy si můžete zakoupit také 1 hodinu online konzultace s autory kurzu. Tyto konzultace se konají pomocí videohovorů přes nástroj Google Hangouts Meet a podobné. Konzultace se musí týkat online marketingu/marketingu na sociálních sítích (dle specializace autora kurzu, detaily jsou vždy v popisku daného kurzu), ale nemusí se týkat pouze jen problematiky probírané v daném kurzu. Termín konzultace si můžete domluvit na [email protected]. Pozor, konzultace je nepřenosná, je pouze pro vás osobně. Konzultaci můžete absolvovat předtím, než zhlédnete kurz, v jeho průběhu a nebo až poté, co celým kurzem projdete – to záleží na vás.
Nekoupil/a jsem si kurz s konzultací a teď bych o ni měla zájem, co mám dělat?

Rádi se vám budeme věnovat – napište nám na [email protected] a určitě se na placené online konzultaci domluvíme.
Můj nástroj vypadá jinak než ten ukazovaný v návodu! Co mám dělat?

Nástroje pro online marketing se hodně často mění, my ale naše kurzy pravidelně aktualizujeme, aby odrážely nejnovější změny. Pokud nám ale přece jen něco uniklo, dejte nám vědět na [email protected] a my lekci co nejdříve upravíme.